LASFALT

ŞİRKET PROFİLİ

  • mukam

LASFALT

Firmamız TecRoad® isimli 26 yıldır Avrupa’da 4000 km yol yapılmış; Avusturya’da üretilen, yolların uzun süre dayanıklılığını sağlayan sessiz asfaltta olarak bilinen içerisinde yüksek oranda bitüm, atık lastik ve Know-how malzemesi içeren bir asfalt katkı malzemesinin Tüm dünyada tek satış ve üretim hakları sahibidir.

TecRoad® tüm dünyada Astaldi, Strabag, Aeschlimann, Max Bögl, R.Schulz gibi referanslara sahiptir.

KGM’nün TecRoad® (TurkRoad®) kullanılması ile ilgili olur yazıları ve “Kauçuk Modifiye Bitümlere ait Teknik Şartname” Ağustos 2011 de KGM tarafından düzenlenmiş ve tüm Bölge Müdürlüklerine gönderilmiştir. Buna göre 2012 yılından sonra yapılan ihalelerde “Performans Arttırıcı Katkı Malzemesi” veya “Kauçuk Modifiye Bitüm” şeklinde ürünümüzün de kullanımına imkan sağlayan bir şekilde düzenleme yapılmıştır. Ayrıca KGM tarafından tarafımıza gönderilen 2 resmi yazıda; şartname esaslarına uygun olarak, piyasa rekabet koşulları içerisinde yol yapımında kullanılmasında bir engel bulunmamaktadır diye belirtilmiştir. Ayrıca çevresel katkısı ve yerli üretim olacak olması sebebi ile de projenin önemi vurgulanmıştır.göre 2012 yılında yapılan ihalelerde “Performans Arttırıcı Katkı Malzemesi” ve “Karışımın Modifiye Edilmesi” veya “Kauçuk Modifiye Asfalt/Karışım “ şeklinde ürünümüzün de kullanımına imkan sağlayan bir şekilde düzenleme yapılmıştır. Ayrıca KGM tarafından tarafımıza gönderilen 2 resmi yazıda; şartname esaslarına uygun olarak, piyasa rekabet koşulları içerisinde yol yapımında kullanılmasında bir engel bulunmamaktadır diye belirtilmiştir. Ayrıca çevresel katkısı ve yerli üretim olacak olması sebebi ile de projenin önemi vurgulanmıştır.

Firmamız Bu asfalt katkı malzemesini üretmek üzere Türkiye'de bu konuda ilk olarak üretim fabrikaları kuracak ve ilk üretim fabrikası Eylül 2015 tarihinde üretime başlayacaktır. Bu üretimle birlikte yeni bir (TurkRoad®) markası ile satışa ve ülke ekonomisine katkı sağlanacaktır.

Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde yapılan test sonuçları açıkça göstermektedir ki, bu Kauçuk-bitüm yüzey malzemesi, şimdiye kadar kullanılan mevcut ürünlerden özellikle dayanıklılık süresi, güvenli olması ve ekonomik olarak üstünlükleri ile öncelikle ağır hava ve aşırı yük koşullarında daha iyi niteliklere sahiptir. Bu sonuçlar resmi kurumlar, laboratuvarlar tarafından resmi olarak teyit edilmiştir. Ayrıca kaymayı ve fren mesafesini azaltması sebebi ile trafik kazalarının da azalmasında bir etkendir. (İsviçre KGM verilerine göre). Asfaltta araçların hareket halindeyken Lastik gürültüsünü azaltır. Yüksek sessizlik ve sürüş konforu sağlar ve flüsther asphalt® tescilli markasıdır.

TecRoad® (TurkRoad®) direkt asfalt plentinin içine torbasıyla atılır veya otomatik sistemde uygulanabilir. Ek bir modifiye tesisi yada bir işleme gerek yoktur. Bu yüzden enerji ve maliyet avantajı vardır. Yolların çok uzun süre dayanması ise ülkemiz için önemli bir kazançtır.

Ürünümüzün İsviçre Sağlık Bakanlığından sağlığa zararlı olmadığına dair sağlık uygunluk raporu, CE uygunluk ve ISO 9001:2008 belgesi mevcuttur.

mukam

TECROAD
Yetkili Satıcı Belgesi  • Spesiyal Kauçuk Modifiye Bitüm Asfalt Katkı Malzemesi